Červen 2007

Stranger-office video

22. června 2007 v 21:40 | Maruška |  Hilary-videa

MEGA prosba

8. června 2007 v 21:49 | Maruška |  Hilary DUFF
Ahojik už dlouho přemýšlím o jedné věci a myslim že když je Hill tak slavná v ČR mohlo by mi něco vyjít dočtete se o tom v podtímhle a prosím všechny aby mě v tomhle kroku potpořili a zkopísovali protože myslim že máme velikou šanci. Všechny moc prosím podpořte nás!!! Tak šup šup kopírujte at se nám vysílá co nejdříve!
ŘETĚTZOVKA S ÚKOLEM!!!
Toto je řetězovka, která se týká Hillary Duff a všech jejích fanoušků!
určitě všichni víte že má Hill svůj seriál Lizzie MCguire v Americe měl tento seriál velké úspěchy a myslím že u nás je bude mít taky!
Ale chce to aby se o tom náký produkční televizí dozvěděli že je o tento seriál zájem! A proto tu je tato řetězovka přemýšlela jsem jak to udělat aby se o tom dozvěděli a napadlo mě napsat do Volejte novu když nás tam napíše hodně že máme zájem o tento seriál máme zájem tak by to určitě vyšlo… přece jde televizím o sledovanost a tenhle seriál jí by ji měl určitě velkou!!!
Proto prosím všechny fanoušky aby udělaly tyto kroky:
1)z kopírovali tuto řetězovku na svůj blog
2)napsali na tento email: volejte.novu@nova.cz
předmět: prosba
toto:
Dobrý den, chtěl/a bych vás poprosit jestli byste neodvysílaly seriál Lizzie MCguire. Tento seriál má 4.epizody a v Americe slavil obrovské úspěchy. Hlavní roli má teenagerovská herečka Hillary Duff, která se v České republice stává stále více slavnou. Věrný fanda Hillary Duff
Myslím že je to jednoduché a máme velikou šanci že to vyjde tak posílejte co nejvíce emailů.
Můj typ: založte si hodně emailových adres a posílejte ;)